1. Przypominamy o zniesieniu limitu liczby osób w kościele. Osoby obawiające się o swoje zdrowie lub czujące się źle nadal mogą korzystać z dyspensy od udziału we Mszy w kościele.
 2. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe codziennie po Mszy o godzinie 18.30 a w niedzielę po Mszy o 9.30.
 3. Ze względu na prace związane z malowaniem naszej świątyni nie będzie całodziennej adoracji oraz koronki do Bożego miłosierdzia.
 4. Dziękujemy wszystkim wspierającym prace przy malowaniu, przede wszystkim radzie parafialnej oraz wszystkim osobom, które wspierają to dzieło swoimi ofiarami. Staramy się zakończyć pracę do parafialnego odpustu.
 5. Zapraszamy na parafialny odpust, który odbędzie się 7 czerwca. Sumie odpustowej o godzinie 12.30 będzie przewodniczył oraz głosił Słowo Boże JM ks. Rektor GSD Krzysztof Kinowski.
 6. Jutro przypada święto NMP Matki Kościoła oraz dzień dziecka. Msze święte jak w dni powszednie.
 7. Biuro parafialne będzie czynne w środę w godzinach od 8.30 do 9.30 oraz od 17.00 do 18.00. Prosimy o zachowanie wszystkich zasad bezpieczeństwa.
 8. Zapraszamy codziennie na różaniec o godzinie 20.30 w intencji zachowania nas od koronawirusa.
 9. Zapraszamy na nabożeństwo Jezu Ty się tym zajmij, w środę po Mszy o godz. 18.30
 10. W tym tygodniu przypadają dni Eucharystyczne, w pierwszy czwartek przypada święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Arcykapłana. Modlimy się za kapłanów oraz o nowe powołania.
 11. W pierwszy piątek spowiedź od godziny 16.00 o godzinie 17.00 Msza w intencji zmarłych parafian w maju.
 12. W pierwszą sobotę miesiąca kapłani udadzą się do chorych tylko po wyrażeniu przez nich takiej prośby. Jeśli kapłan ma odwiedzić chorego to prosimy o kontakt telefoniczny w celu zgłoszenia takiej chęci.
 13. Uroczystość I Komunii Świętej odbędzie się w naszej parafii w Boże Ciało 11 czerwca o godzinie 9.30 oraz o 12.30 próby dla dzieci z tego terminu odbędą się 8, 9, 10 czerwca o godzinie 19.00 w kościele. Drugi termin Komunii to 20 wrzesień.
 14. Państwowa Szkoła Muzyczna w Wejherowie prosi o przekazanie informacji o trwającej rekrutacji do 08 Czerwca. Podania przyjmowane są drogą elektroniczną i pocztą tradycyjną.