1. Nabożeństwa majowe codziennie o godzinie 18.00 a w niedzielę po Mszy o 9.30.
  2. Codziennie od godziny 8.30 do 18.30 w kościele jest wystawiony najświętszy sakrament, zachęcamy do trwania na modlitwie.
  3. Wczoraj w naszej Archidiecezji 5 diakonów przyjęło święcenia prezbiteratu. Cieszymy się z 5 nowych kapłanów. 20 czerwca natomiast odbędą się święcenia 15 nowych diakonów, wśród nich będą również nasi praktykanci.
  4. Jutro przypada 100 rocznica urodzin św. Jana Pawła II. Pamiętajmy słowa, które kierował do nas nasz Wielki Papież.
  5. W poniedziałek, wtorek i środę przypadają Dni Modlitw o urodzaje i za kraje głodujące.
  6. W piątek rozpoczynamy nowennę przed Zesłaniem Ducha Świętego. Będziemy ją odprawiali razem z nabożeństwem Majowym.
  7. Informujemy, że biuro parafialne będzie czynne w poniedziałek i środę w godzinach od 8.30 do 10.00 oraz od 17.00 do 18.00. Prosimy o zachowanie wszystkich zasad bezpieczeństwa.
  8. Przypominamy o zwiększonej liczbie osób mogących przebywać w kościele. Prosimy o zajmowanie miejsc z zachowaniem odstępów. Od następnej niedzieli różaniec o godzinie 20.30 będzie się odbywał z możliwością udziału wiernych. Serdecznie zapraszamy.
  9. W zakrystii można odbierać zdjęcia z uroczystości sakramentu bierzmowania.
  10. W przypadku potrzeby skorzystania z jakichkolwiek sakramentów prosimy o telefoniczny kontakt z kapłanami. Wszystkie potrzeby będziemy realizowali w indywidualny i najbezpieczniejszy sposób. Intencje Mszalne można zamawiać po każdej Mszy Świętej w zakrystii.